Dacia NAWROT

Renault Nawrot

ul. Wrocławska 33b
55-095 Mirków

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia:
NOWE GODZINY
SPRAWDŹ PONIŻEJ

Zapraszamy do naszego salonu
ul. Wrocławska 33 B Długołęka, 55-095 Mirków

SALON NAWROT DŁUGOŁĘKA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-18.00Sob. 9.00-15.00
Marcelina Dukiewicz
Marcelina DukiewiczRecepcja salonurecepcjasalonu@nawrot.pl71 71 88 260
Natalia Kicman
Natalia KicmanRecepcja salonun.kicman@nawrot.pl71 71 88 260
DZIAŁ HANDLOWY DŁUGOŁĘKA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-18.00Sob. 9.00-15.00
Monika Popławska
Monika PopławskaSzef sprzedażypoplawska@nawrot.pl669 510 191
Marcin Bednarski
Marcin BednarskiSpecjalista ds. sprzedażybednarski@nawrot.pl669 688 988
Maciej Ślipko
Maciej ŚlipkoSpecjalista ds. sprzedażyslipko@nawrot.pl607 820 211
Paulina Dubecka
Paulina DubeckaSpecjalista ds. sprzedażydubecka@nawrot.pl693 133 022
Dagmara Skiba
Dagmara SkibaSpecjalista ds. sprzedażyskiba@nawrot.pl693 133 137
Wojciech Ruta
Wojciech RutaSpecjalista ds. sprzedażyruta@nawrot.pl669 511 652
Marta Konefał-Gadzińska
Marta Konefał-GadzińskaSpecjalista ds. sprzedażykonefal-gadzinska@nawrot.pl781 002 781
Mateusz Pawlak
Mateusz PawlakSpecjalista ds. sprzedażym.pawlak@nawrot.pl607 209 025
Przemysław Urbaniak
Przemysław UrbaniakKoordynator ds. Sprzedażyurbaniak@nawrot.pl609 827 877
SPRZEDAŻ FLOTOWA I SAMOCHODY DOSTAWCZE
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 9.00-16.00Sob. NIECZYNNE
Marcin Wojsa
Marcin WojsaSzef Sprzedaży Pro+wojsa@nawrot.pl603 395 521
Dariusz Gryglak
Dariusz GryglakDoradca ds. sprzedaży Pro+gryglak@nawrot.pl669 510 537
Robert Burdzy
Robert BurdzyDoradca ds. sprzedaży Pro+r.burdzy@nawrot.pl601 228 497
Szymon Kopaczewski
Szymon KopaczewskiAsystent Działu Pro+s.kopaczewski@nawrot.pl781 841 181
DZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 9.00-17.00Sob. 9.00-14.00
Małgorzata Głowacka
Małgorzata GłowackaSprzedawca produktów finansowychglowacka@nawrot.pl605 847 735
Magdalena Miodyńska
Magdalena MiodyńskaSprzedawca produktów finansowychm.miodynska@nawrot.pl781 001 781
DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 9.00-18.00Sob. 9.00-15.00
Mateusz Falkowski
Mateusz FalkowskiSzef działu sprzedaży samochodów używanychm.falkowski@nawrot.pl693 885 858
Marcin Paszkiewicz
Marcin PaszkiewiczSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychm.paszkiewicz@nawrot.pl663 333 444
Dariusz Rydzanicz
Dariusz RydzaniczSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychrydzanicz@nawrot.pl603 733 733
Małgorzata Szajkowska
Małgorzata SzajkowskaSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychm.szajkowska@nawrot.pl693 050 661
SERWIS MECHANICZNY
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-20.00Sob. 8.00-15.00
Sylwia Bogdanowicz
Sylwia BogdanowiczRecepcja serwisurecepcjaserwisu@nawrot.pl71 71 88 220
Wojciech Kleszczyński
Wojciech KleszczyńskiKierownik Biura Obsługi Klientaserwis.mech@nawrot.pl71 71 88 220
Jacek Piśko
Jacek PiśkoSzef Serwisu Mechanicznegoserwis.mech@nawrot.pl71 71 88 220
Piotr Chowański
Piotr ChowańskiDoradca Serwisowyp.chowanski@nawrot.pl71 71 88 220
Paweł Smoliński
Paweł SmolińskiDoradca Serwisowyp.smolinski@nawrot.pl71 71 88 220
Bartłomiej Łuczak
Bartłomiej ŁuczakDoradca Serwisowyb.luczak@nawrot.pl71 71 88 220
Marcin Włodarczyk
Marcin WłodarczykDoradca Serwisowym.wlodarczyk@nawrot.pl71 71 88 220
Kornel Barburski
Kornel BarburskiDoradca Serwisowyk.barburski@nawrot.pl71 71 88 220
Marcin Pawlik
Marcin PawlikDoradca Serwisowym.pawlik@nawrot.pl71 71 88 220
SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-18.00Sob. 8.00-15.00
Arkadiusz Kaszkowiak
Arkadiusz KaszkowiakKierownik serwisu blacharsko-lakierniczegoserwis.blach@nawrot.pl71 71 88 213
Michał Siwecki
Michał SiweckiDoradca serwisowym.siwecki@nawrot.pl 667 710 116
Radosław Kajmowicz
Radosław KajmowiczDoradca serwisowyr.kajmowicz@nawrot.pl693 915 093
Wiktor Musiał
Wiktor MusiałDoradca serwisowyw.musial@nawrot.pl609 691 803
Ewelina Mielczarek
Ewelina MielczarekDoradca serwisowye.mielczarek@nawrot.pl693 050 801
CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-20.00Sob. 8:00 - 15:00
Marek Lebek
Marek LebekSzef Działu Części Zamiennychczesci@nawrot.pl71 71 88 241
Marek Nawrot
Marek NawrotZastępca Szefa Działu Części Zamiennychczesci@nawrot.pl71 71 88 241
Kamil Mysiorek
Kamil MysiorekMagazynier - Sprzedawcaczesci@nawrot.pl71 71 88 243
Mateusz Ważny
Mateusz WażnyMagazynier - Sprzedawcaczesci@nawrot.pl71 71 88 243
Dariusz Kuc
Dariusz KucSprzedawca części zamiennych i akcesoriówczesci@nawrot.pl71 71 88 202
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (pol.: ciasteczka) w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony www.renault.pl oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Używamy cookies również po to, aby dostosować np. treść pokazywanych Ci reklam do Twoich zainteresowań oraz dzięki nim zostaje zapamiętany wybrany przez Ciebie salon lub konfiguracja samochodu. Jesli się nie zgadzasz możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies. Polityka Prywatności