Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składanie osobiście w sekretariacie firmy w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33b.

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,
Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest NAWROT Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce (55-095 Mirków) przy ul. Wrocławskiej 33B, Autoryzowany Partner Renault/Dacia.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych lub chcesz zrealizować swoje uprawnienia z nim związane, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych powołanym u Administratora (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Twoje dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji oraz po niej, celem odpowiedzi na ewentualne roszczenia związane z tym procesem. Jeśli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, Twoje dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż 5 lat.
Odbiorcami Twoich danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz umów zawartych z Administratorem..
Posiadasz prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij aplikację online


The maximum file size is 3mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu rekrutacyjnym dla potrzeb rekrutacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu rekrutacyjnym dla potrzeb przyszłych rekrutacji realizowanych przez Nawrot Sp. z o.o. Wyrażenie zgody jest dobrowolny i nie ma wpływu na udział w obecnym procesie rekrutacji.