Dacia Open - Rodzinny Piknik 2016 - Relacja i Galeria

sobota, 11 czerwiec 2016 09:12 Opublikowano w: Aktualności

Dacia Open Rodzinny Piknik 11 czerwca już za nami!


Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie świętowanie sukcesu Dacii, która wprowadziła do oferty serię limitowaną Open dla wszystkich modeli osobowych! W ubiegłym roku wspólnie świętowaliśmy jubileusz 10- lecia marki Dacia. Cieszymy się, że odwiedziliście Państwo nasz salon Nawrot w Długołęce i zdecydowaliście się na wspólne spędzenie, tak pięknego dnia z udziałem czterech kółek.


Piknik Rodzinny Dacia na trwałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Spółkę Nawrot. Salon zaaranżowaliśmy tak, aby wprowadzić Państwa w świat filmu „Gdzie jest Dory”. Tym zabiegiem chcieliśmy zachęcić, Państwa do poznania bogatego wyposażenia Dacii w limitowanej wersji Open. Wiemy, że wzbudziła ona dużą ciekawość, ponieważ chętnie wsiadali i decydowali się Państwo na jazdy testowe, również modelami z gamy marki Renault. A oferty cenowe i konfiguratory cieszyły się dużym zainteresowaniem.


Pełny skład doskonale przygotowanego i doświadczonego działu handlowego, znakomita obsługa klientów, a także mnóstwo atrakcji towarzyszących min. wspólne grillowanie mistrzem świata BBQ Jackiem Kempą wraz z „Konkursem Grillowania”, gdzie troje gości walczyło o koszyk piknikowy z gadżetami Dacia. Jurorami Konkursu byli Ken Nawrot – Właściciel Spółki Nawrot oraz Jacek Kempa – Mistrz Świata BBQ
Piknikową atmosferę podtrzymywał nasz DJ BOBO. Najbardziej energetyczny okazał się Konkurs –„Poznaj Kształty” Dacia, gdzie sześcioro śmiałków w zaciemnionych goglach, próbowało odgadnąć modle Dacia, dotykając je jedynie dłońmi. To zmobilizowało gości do aktywnego oglądania gamy modeli Dacia Open, a w nagrodą główną był Voucher Auto na Weekend z pełnym zbiornikiem paliwa.


Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Mieli oni do dyspozycji Foto budkę, balony w kształcie rybek. Opiekę animatorów zapewnił Rycerski Zamek, gdzie wspólnie z nimi dzieci mogły malować buzie, kolorować kredkami, malować farbkami skręcać baloniki, układać klocki, budować eko-biżuterię. Odbyły się liczne konkursy dla naszych milusińskich, gdzie otrzymali nagrody w postaci kredek, piłek, zabawek i gadżetów gamy Dacia związaną z bajką „Gdzie jest Dory”.

 

 

 

 

Czytany 2827 razy